Golf I – Let’s play

“Mandarynka” – tak swojego golfa nazywa Mariusz. Nic dziwnego, ten kolor Orange Pearl by KTM budzi tylko jedno skojarzenie. Ale czy to źle? Właśnie teraz, kiedy za oknem szaro i buro, a po oblodzonych drogach w ślimaczym tempie ciągnął sznury szarych, srebrnych, czarnych aut, najbardziej potrzebujemy kolorów. Czy granat i zieleń to najbardziej “szalone” barwy na jakie stać właścicieli samochodów? No tak… są jeszcze auta czerwone, ale ciemno-czerwone.

golf01

Czerwony był również prezentowany Golf Mk1 GTD, rocznik 1983. Tak jest – optymistyczny, wyrazisty pomarańcz to wybór Mariusza. To on postanowił tchnąć w samochód nowe życie nadając mu ten cudowny kolor!

Funkowy pomarańcz to najbardziej widoczny element oldschollowego looku, ale nie jedyny. 13-calowe alufelgi Schmidt TH Line oraz winylowe naklejki na bokach i tylnej klapie nadają klasycznego i zadziornego charakteru. Dopełnieniem wizerunku jest zawieszenie, i to nie byle jakie. Zawieszenie gwintowane nie spełniło oczekiwań właściciela – nie zapewniłoby jednocześnie zadowalającego efektu obniżenia i wystarczającego komfortu jazdy, jakiego oczekiwał Mariusz od samochodu przeznaczonego do codziennego użytkowania. Dlatego zdecydował się na droższe zawieszenie pneumatyczne i zamontował gotowy, prosty kit dedykowany do MK1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here