Opel Corsa TR – „biały” kruk

W historii marki Opel niewiele jest modeli, które mogą wzbudzać zainteresowanie zagorzałych przeciwników tego koncernu. Kojarzony wyłącznie z rdzą i złomowiskiem może solidnie zatrząść światopoglądem wielu osób. Udało nam się odnaleźć samochód, który z pewnością wzbudzi podziw przeplatający się z pożądaniem przez wszystkich tych, który go zobaczą. Mowa tutaj oczywiście o Corsie A w wersji TR.

tr01Prawdziwy biały kruk jest w posiadaniu Kamila. Pod skrótem TR odnajdziemy Corse A opakowaną w dwudrzwiowe nadwozie typu coupe. W dzisiejszych czasach na próżno można szukać „standardowej wersji” Corsy A. Większość egzemplarzy została dawno zapomniana przez świat. Pojedyncze egzemplarze uchowały się w prywatnych garażach, gdzie zostały odrestaurowane. Wyciągane są z krytych parkingów jedynie na przejażdżki w słoneczne dni. Jeszcze mniej odnajdziemy wersji TR. Dlatego tym bardziej cieszę się mogąc opisać właśnie to auto na łamach naszego portalu.

tr02

Kamil doprowadził Corse TR do nienagannego stanu. Zadbał o stronę techniczną i wizualną auta tak, aby móc nią podróżować wszędzie, gdzie to możliwe. Tam gdzie się już pojawi, przyciąga spojrzenia ciekawskich i łamie karki przechodniom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here