Opel Vectra – godny reprezentant marki

Pewnie wielu z was zastanawia się, gdzie jest miejsce Opla na Polskiej scenie tuningowej?. Często pomijany i niedoceniany ma swojego godnego reprezentanta. Jest on jednocześnie odpowiedzą na wszystkie tego typu pytania. Prezentowana Vectra często pojawia się na wszelakich imprezach tuningowych udowadniając, że srebrnego sedana można poddać ciekawym modyfikacjom, zachowując jednocześnie umiar i styl OEM+.

v01

Prezentowana Vectra drugiej generacji fabrykę opuściła w 2001 roku z silnikiem o pojemności 2200 cm3, o oznaczeniu Z22SE, który generuje moc 147 KM.

v02

Vectra posiada pełny pakiet stylistyczny zaprojektowany przez firmę Zender. Dodatkowo przedni zderzak został wygładzony. Spoglądają na front z pewnością zobaczymy, że auto wygląda agresywnie. To za sprawą delikatnie przedłużonych błotników oraz maski. Zabieg utworzył lekki Badlook.  Przednie lampy zostały wyposażone w soczewkę bixenonową z Audi. Przechodzą ku tyłowi. Na tylnej szybie pojawiła się blenda JOM. Wnęka zderzaka została pomalowana w czarny połysk, a z klapy zderzak pozbyto się wszelkich oznaczeń. Tylne lampy to produkt firmy Arteb model Red-White, które idealnie pasują do koloru nadwozia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here