Passat Business Class

Sedan to najczęściej spotykany typ nadwozia na naszych drogach, gdyż jest uniwersalny – ze sporym bagażnikiem może służyć jako auto rodzinne, a jednocześnie zachowuje klasyczny i elegancki wygląd. Z pewnością swoją popularność zawdzięcza klasie premium kojarzonej z luksusem, droższej i lepiej wyposażonej. Niezależnie czy jeździmy Dacią Logan czy Audi A8 – sedan to zawsze najciekawsza wersja.

passat01

VW Passat to model, którego wszędzie pełno. Ogromna liczba tych samochodów sprawia, że nie łatwo wyróżnić się z tłumu. Tego właśnie chciał Jacek – stworzyć wyjątkowy egzemplarz jednego z najbardziej powszechnych modeli samochodów w Polsce.

Elegancja – to hasło przyświecało Jackowi od początku prac nad Passatem Highline. Auto miało być szykowne, a czarny lakier stanowił do tego świetny początek.

Trzeba przyznać, że auto prezentuje się naprawdę wykwintnie – w rządowym kolorze, z licznymi, aczkolwiek subtelnymi, dodatkami. Jacek skrupulatnie dobrał detale kierując się zasadą „less is more” – elementy, dla niewprawionego, laickiego oka niemal niezauważalne sprawiają, że samochód wygląda na masywny i przysadzisty. Zderzak USA W8 zaopatrzony w obrysówki, tylny zderzak nadwozia z dokładką i wydechem od W8 z dodatkowymi obrysówkami nadają autu prestiżowy charakter. Tylną część auta dopełnia klapa bagażnika USA na wąską rejestrację.

passat02

Uwadze nie mogą umknąć koła. Nawet zwykły śmiertelnik je zauważy i z pewnością się nimi zachwyci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here