VW Golf I Cabrio – typowa bulwarówka

Polska złota jesień to idealny moment na ostatnie przejażdżki kabrioletem. Mimo, że wielu osobom złota jesień kojarzy się wyłącznie z emeryturą, prezentowany Golf I Cabrio wcale nie był kupiony z myślą o kryzysie wieku średniego.

Właścicielem prezentowanego auta był do niedawna Artur. To właśnie On jest odpowiedzialny za wyjątkowy wizerunek tego bezdasznika. Połyskujący czerwony lakier, czarny dach i prosta w formie felga aluminiowa to kwintesencja tego jak powinien prezentować się Golf I Cabrio na bulwarowych drogach.

cabrio01

Auto zostało przez Artura zmodyfikowane dość zachowawczo aczkolwiek gustownie i z klasą. Pod maską Golfa odnajdziemy silnik o pojemności 1800 cm3, który sprawdza się idealnie do wieczornych objazdów miasta. Jeśli ktoś nie dostrzeże połyskującego nowego lakieru w świetle latarni, z pewnością auto usłyszy dzięki 2,5 calowemu układowi wydechowemu. Nie jest on głośny, jest raczej jak delikatne krząknięcie przystojnego Pana w gronie pięknych kobiet, mówiące – ekhhmm to co przejedziemy się?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here